Senior Python Developer

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: django python

Obowiązki:
- Opracowanie i wdrożenie nowych funkcji Pythonie;
- Przeprowadzanie badań w celu znalezienia najlepszych rozwiązań w celu realizacji oraz ulepszenia pewnych funkcji;
- Objęcie prowadzenia na procesem rozwoju, gdy zajdzie taka potrzebna;
- Współpraca z innymi współpracownikami.

Kwalifikacje:
- Dobre umiejętności komunikacyjne;
- Doskonała znajomość języka Python;
- Umiejętność pracy w projektach OpenSource;

Dużym plusem będzie : – Znajomość systemu Linux;
- Doświadczenie w DevOps , Chef & Puppet;
- Doświadczenie z rozwiązań HA (np. – MySQL, RabbitMQ );
- Znajomość systemów Linux i L2 – L7 sieci;
- Podstawowa znajomość javascript / html / css;
- Biegła znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy :
- Praca z wyjątkowo utalentowanymi i zaangażowani współpracownikami;
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozafinasowych
- Duża swoboda w działaniach;
- Współpraca w oparciu o dowolną formę zatrudnienia preferowana przez kandydata.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-11
Wyświetlona: 5147 razy