Front-End Developer - Warszawa

praca it: etat dla Grupa Profas Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Front-end Developer CSS HTML Agile

Opis stanowiska:
- Realizacja zadań według harmonogramu projektu.
- Aktywny udział w projektach realizowanych w Polsce i za granicą.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne.
- Znajomość aplikacji JS, HTML, CSS, jQuery.
- Doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych.
- Doświadczenie min. 2 lata w realizacji projektów informatycznych.
- Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:
- Komunikatywność.
- Znajomość metodyk Agile.
- Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
- Bardzo dobra organizacja pracy.
- Poczucie humoru.

Klient oferuje:
- Zdobycie doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Możliwość zatrudnienia na stałe.
- Stabilną i ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku.
- Praca w centrum Warszawy (3 minuty od metra centrum).
- Praca w formie stacjonarnej lub zdalnej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-04
Wyświetlona: 5052 razy