Programista Java

praca it: etat dla Grupa Profas Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista Java MySQL

Opis stanowiska:

Ciekawa praca dla ambitnych programistów chcących mieć szeroki wpływ na produkt (program/aplikacja).

Wymagania:
• Znajomość projektowania w języku Java oraz wysoka motywacja do rozwijania tej umiejętności
• Znajomość projektowania obiektywnego
• Znajomość projektowania funkcjonalnego
• Znajomość baz danych (średniej lub większej wielkości)
• Wiedza z zakresu budowy oprogramowania
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Klient oferuje:
• Umowa o pracę lub zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej
• Pracę w stabilnej firmie która działa na rynku od ponad 20 lat
• Ciekawą i twórczą pracę z dużą swobodą działania
• Samodzielne stanowisko z możliwością realnego wpływu na rozwój przedsiębiorstwa
• Niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-04
Wyświetlona: 4921 razy