System Developer C/C++ (Linux)

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

* doskonałej umiejętności programowania w językach C/C++, * umiejętności realizacji projektów informatycznych w środowisku Linux, * umiejętności tworzenia aplikacji opartych na relacyjnych bazach danych, doświadczenia z MySQL, * samodzielności, sumienności, dokładności.

Dodatkowymi atutami będą:

* znajomość technologii opartych na XML (w tym SOAP), * umiejętność tworzenia zaawansowanych skryptów bash, awk, php, * doświadczenie w integracji systemów informatycznych opartych na różnych platformach systemowych, * bardzo dobre wyniki w nauce lub sukcesy w konkursach informatycznych, * znajomość języka angielskiego.

Zadania przyszłego pracownika:

* udział w pracach zespołu programistów rozwijających systemy adserwerowe, * projektowanie, rozwój i wdrażanie nowych modułów w warstwie logiki aplikacji, * integracja systemów z innymi zewnętrznymi systemami informatycznymi, * utrzymanie jakości i pełnej niezawodności działania systemu.

Oferujemy:

* pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, * możliwość zdobycia bardzo szerokiej wiedzy i praktycznego doświadczenia związanego z różnorodnymi technologiami internetowymi, * możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, * współpracę z doświadczonymi programistami, * przyjazną atmosferę pracy, * elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-15
Wyświetlona: 4313 razy