Informatyk Administrator

praca it: etat dla CEZ CARGO SP. Z O.O. / Katowice

Tagi: linux informatyk administrator śląskie

Firma szkoleniowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
INFORMATYK ADMINISTRATOR
(MIEJSCE PRACY: Jaworzno)

OBOWIĄZKI:
• zapewnienie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych
• zapewnienie ciągłości działania systemów teleinformatycznych
• administrowanie serwerami
• administrowanie infrastrukturą sieciową
• wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych
• wsparcie techniczne dla pracowników firmy
• naprawa komputerów, serwerów symulatorów jazdy
• administrowanie systemem telekomunikacyjnym
• administrowanie monitoringiem firmy
• zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych
• stosowanie wewnętrznych procedur realizacji
• przygotowywanie planów zakupów i budżetowanie sprzętu oraz programowania
• prowadzenie ewidencji sprzętu oraz oprogramowania
• kontakt i koordynowanie prac zewnętrznych firm teleinformatycznych

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- wymagane kompetencje:
• Znajomość systemów operacyjnych Linux
• Znajomość systemów operacyjnych Windows – Active Directory
• protokołu routingu: OSPF
• systemów wirtualizacji
- kompetencje mile widziane:
• znajomość języka skryptowego: BASH
• obsługa serwerów: Apache, DHCP, EJABBERD, PBX – 3CX , DNS, SQUID, SARG, ESXI, Zimbra
• znajomość systemu monitoringu, NAGIOS3, CACTI
• znajomość zagadnień związanych z technologiami LAN, VLAN, WAN, WLAN, VOIP, FOIP
- znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu dobrym

OFERUJEMY:
• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat
• system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• szkolenia językowe
• ubezpieczenie grupowe
• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-02
Wyświetlona: 6468 razy