Programista PHP Warszawa!

praca it: etat dla Grupa Most Wanted! / Warszawa

Tagi: Programista SQL Zend Magento

Chcesz pracować w zespole entuzjastów e-commerce i Internetu realizując innowacyjne projekty dla liderów rynku online? Chcesz czuć się współtwórcą a nie tylko wykonawcą oprogramowania? Chcesz pracować w Scrum’ie, aby zawsze wiedzieć co i dlaczego robisz, a Twoje zdanie zawsze było wysłuchane? Zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko.

Programista PHP
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref: PPHP/MT/WAW14

Przyjmiemy do naszego zespołu programistów o różnym poziomie umiejętności i doświadczenia. Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby spełniające poniższe minimalne wymagania jak i osoby o dużym doświadczeniu i mogące pochwalić się udziałem w wielu zaawansowanych projektach.

Zadania:
• Projektowanie innowacyjnych funkcjonalności e-commerce.
• Programowanie ciekawych i złożonych aplikacji.
• Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych.
• Integracje zewnętrznych usług sieciowych / systemów ERP / systemów płatności / innych modułów
• Czuwanie nad jakością dostarczanej pracy.

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty.
• Doświadczenie w programowaniu PHP, znajomość języka SQL
• Znajomość Zend
• Umiejętność testowania kodu, pisania unit-testów
• Otwarta osobowość, umiejętność współpracy w zespole.
• Atutem będzie doświadczenie w Magento, ale prześlij swoje CV nawet jeśli nie znasz Magento a spełniasz pozostałe wymagania – platformy nauczysz się u nas

Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym i entuzjastycznym zespole.
• Dobrze zorganizowane środowisko pracy.
• Praktyczną naukę metodyki Scrum.
• W zależności od Twoich oczekiwań, zatrudnienie stałe lub praca na okres 3-5 miesięcy w celu realizacji konkretnego projektu.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-28
Wyświetlona: 4924 razy