Junior Java Developer

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: Java SQL

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Obecnie dla naszego Klienta, dużej firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Java Developera

Zakres obowiązków:

- Projektowanie, implementacja oraz rozwój oprogramowania wspierającego realizację wewnętrznych procesów firmy

- Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie – mile widziani absolwenci lub studenci mogący podjąć pracę na pełen etat

- Dobra znajomość języka Java

- Znajomość języka SQL

- Znajomość NetBeans lub IDE Eclipse

- Umiejętność przestrzegania dobrych praktyk programowania

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

Nasz Klient oferuje:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole

- Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

- Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz lekcji j. angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-27
Wyświetlona: 4522 razy