New Business Executive

praca it: etat dla K2 Internet / Warszawa

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie leadów
- samodzielne prowadzenie części projektów przetargowych i przygotowywanie ofert spółek Grupy K2
- udział w prezentacjach sprzedażowych i spotkaniach z Klientami (w bliskiej perspektywie samodzielne prowadzenie spotkań)

Oferujemy:
- ciekawą, bardzo różnorodną pracę w projektach dla wiodących polskich i światowych firm
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej
- dostęp do światowej wiedzy e-marketingowej
- wysokiej jakości szkolenia
- motywacyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę
- opiekę medyczną i dostęp do centrów fitness

Oczekujemy
- ukończonych studiów wyższych
- płynnej znajomości jęz. angielskiego w mowie i piśmie
- min. dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale obsługi Klienta lub NB, w agencji interaktywnej lub reklamowej
- zdolności sprzedażowych i prezentacyjnych
- proklienckiej postawy i zorientowania na wyniki
- asertywności
- zaangażowania i precyzji
- umiejętności pracy pod presją czasu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-10
Wyświetlona: 5533 razy