Junior Tester z językiem francuskim

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Test tester oprogramowania junior kariera w IT

Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
- Weryfikację jakości oprogramowania przy współpracy z zespołem specjalistów
- Tworzenie i przeprowadzanie scenariuszy testowych
- Realizację testów funkcjonalnych/manualnych
- Analizę błędów oprogramowania
- Wsparcie zespołu testowego oraz przygotowywanie dokumentacji
- Przeprowadzanie złożonych scenariuszy testowych i przygotowywanie raportów

Wymagania:
- Znajomość języka francuskiego (co najmniej B1)
- Dobra, praktyczna znajomość j. angielskiego
- Umiejętność wyszukiwania błędów, duże zdolności analityczne, sumienność i dokładność,
- Mile widziana najomość zagadnień z zakresu metod i struktur testowych (certyfikat ISTQB)
- Mile widziana znajomość środowiska UNIX i zapytań SQL

Oferujemy:
- Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
- Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
- Pracę z najnowszymi technologiami
- Korzystne godziny pracy (9-17)
- Szkolenie wstępne, dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika, prawdopodobnie we Francji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-20
Wyświetlona: 5578 razy