Młodszy Programista PHP

praca it: etat dla Getso.pl / Opole

Tagi: programownie php mysql html css

Getso.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje programistów z pasją! W ostatnim czasie uruchomiliśmy kilka unikalnych w skali kraju usług – między innymi GetsoKlub, GetsoDom i GetsoSklep (http://getso.pl/), jak również jedyny w Polsce program lojalnościowy w 100% zintegrowany z Facebookiem – GetsoPlus (http://www.fbplus.pl/). Usługi te obok dużej ilości stron internetowych, uruchamianych przez nasz dział programistów każdego tygodnia, stanowią niepowtarzalny dodatek wzbogacający portfolio firmy.

Obecnie poszukujemy programistów PHP z województwa Opolskiego zainteresowanych odbyciem 6 miesięcznego PŁATNEGO STAŻU w Getso.pl.

Opis stanowiska:
- projektowanie, utrzymanie i rozwój stron (i aplikacji) internetowych,
- projektowanie baz danych (MySQL),
- utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych w oparciu o nierelacyjne bazy danych.

Wymagania:
- dobra znajomość PHP 5.X,
- podstawowa dobra znajomość zagadnień (XHTML, JavaScript – jQuery, CSS, AJAX),
- znajomość relacyjnych baz danych w oparciu o MySQL

Mile widziane:
- znajomość Framework PHP: Zend, Kohana,
- umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami kodu (SVN, Git)
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- znajomość nierelacyjnych baz danch,
- znajomość: Magento, PrestaShop, Joomla, Drupal, Wordpress,
- umiejętność korzystania z API

Oferujemy:
- najlepszym stażystom gwarantujemy zatrudnienie po zakończeniu stażu,
- częste imprezy integracyjne,
- wygodne krzesło,
- wybór systemu operacyjnego dla stacji roboczej (Mac OS, Windows, Linux – naciskiem na Mac OS),
- stosowanie innowacyjnych w skali kraju metod tworzenia aplikacji internetowych,
- interesującą i rozwojową pracę w grupie specjalistów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-19
Wyświetlona: 5730 razy