Tester Systemów Wbudowanych

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: embedded linux test

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy świadczącej usługi z zakresu IT poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Systemów Wbudowanych

Zakres obowiązków:

Zapewnienie odpowiedniej jakości oprogramowania systemów wbudowanych

Przygotowanie specyfikacji, planów, przypadków i raportów testowych

Praca w środowisku Linux

Wymagania:

Wyższe wykształcenie techniczne

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość środowiska testowego systemów wbudowanych

Znajomość języków skryptowych (Perl, Python lub inne)

Znajomość systemu operacyjnego Linux

Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

Znajomość języków C/C++

Certyfikat ISTQB

Nasz Klient oferuje:

Umowę o pracę

Prywatną opiekę medyczną

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pakiet socjalny

Możliwość wyjazdów służbowych

Pracę przy unikatowych, międzynarodowych projektach w silnie rozwijającym się środowisku;

Szanse rozwoju w międzynarodowej organizacji

Przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-19
Wyświetlona: 4820 razy