Koordynator Projektów PHP

praca it: etat dla Nearshoring Solutions Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Koordynator Projektów PHP

Nearshoring Solutions to holenderska spółka z siedzibą w Gdańsku. Tworzymy aplikacje mobilne oraz aplikacje webowe dla klientów z Europy i Afryki. Chcesz uczyć się od najlepszych? Dołącz do nas i rozwijaj swoją wiedzę i umiejętności!

Koordynator projektów PHP

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie w zakresie wdrażania projektów w technologii PHP
• Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych

Zakres zadań:
• Koordynacja prac zespołów projektowych
• Prowadzenie dokumentacji projektowej
• Identyfikowanie i ocena ryzyka w projektach
• Raportowanie okresowe
• Monitorowanie postępu prac
• Zarządzanie jakością w projektach
• Zarządzanie zmianą w projektach

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, informatyka, ekonomia)
• Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie kierowania zespołem projektowym lub wdrażania projektu w technologii PHP
• Umiejętność jasnego komunikowania potrzeb i oczekiwań
• Umiejętność egzekwowania wykonania zadań
• Umiejętność dobrego planowania i organizacji czasu pracy
• Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do konferencji, lekcje języka angielskiego z lektorem)
• Elastyczne godziny pracy
• Nowoczesne metodyki pracy (Agile/Scrum)
• Zespół, w którym panuje kultura dzielenia się wiedzą
• Przyjazna atmosfera (wsparcie ze strony zespołu, imprezy integracyjne, sportowe ligi firmowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-15
Wyświetlona: 6885 razy