Programista PHP Warszawa!

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA PHP

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka PHP,

- dobra znajomość Java Script (w tym AJAX, jQery),

- dobra znajomość baz danych (np. MongoDB/InnoDB/MySQL),

- znajomość HTML oraz CSS,

- umiejętność programowania obiektowego,

- znajomość architektury aplikacji WWW,

- umiejętność korzystania z narzędzi do kontroli wersji (GIT/SVN),

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,

- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,

- umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania

Dodatkowe atuty: znajomość wzorców projektowych oraz frameworków PHP; doświadczenie i chęć pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów (Agile, SCRUM); doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu serwisów internetowych bądź w rozwijaniu dużych systemów webowych (szczególnie Systemów e-Learningowych), w pracy z systemami mailingowymi i płatnościami lub w integracji aplikacji internetowych z systemami e-Learningowymi

Obowiązki:

Praca na zaawansowanej platformie, zawierającej: moduły forum, moduł profili, moduły użytkowników, moduł projektu, konta firmowe, ograniczenia dostępu, mailing, dużo modułów niestandardowych

Oferujemy:

- Zatrudnienie projektowe przez okres minimum 5-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 4801 razy