Tester oprogramowania / Software Tester

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: HTML CSS JBOSS Oracle

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

TESTER OPROGRAMOWANIA

Wymagania:

- podstawowa znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania

- podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux

- podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

- podstawowa znajomość technologii Java/ J2EE/ WebServices

- doświadczenie w prowadzeniu testów systemów informatycznych

- doświadczenie w przygotowywaniu planów testów oraz dokumentowaniu wyników testów

- wiedza na temat języka XML, XSD

- znajomość narzędzi do testów automatycznych: Selenium, Rational Robot, SoapUI, JMeter;

- znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS, HTTP);

- znajomość serwerów aplikacyjnych JBOSS, Apache, Glassfish, Weblogic, WebSphere

- znajomość relacyjnych baz danych: ORACLE, DB2, PostegreSQL, MySQL

- język angielski, poziom średniozaawansowany (czytanie dokumentacji technicznej)

Obowiązki:

- planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników

- wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu

- weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami

- współpraca z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi

- konfiguracja środowiska testowego

Oferujemy:

- zatrudnienie projektowe z możliwością przedłużenia

- możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5956 razy