Starszy analityk systemowo-biznesowy

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: analityk

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

STARSZY ANALITYK SYSTEMOWO-BIZNESOWY

Wymagania:

• Analityk – z doświadczeniem w projektach typu ECM (Enterprise Content Management)

• Wykształcenie wyższe

• 5-letnie doświadczenie w obszarze analiz biznesowych i/lub systemowych w projektach informatycznych

• Dobra znajomość formalnych notacji dokumentacyjnych (UML 2.x, BPMN)

• Znajomość narzędzi modelowania analitycznego (np. Enterprise Architect)

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem analitycznym będzie dodatkowym atutem

• Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL, a także głównych architektur i technologii informatycznych, w szczególności architektury wielowarstwowe, SOA, .NET, MS SQL, PostgreSQL, technologie WWW• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

• Otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań, zaangażowanie

Obowiązki:

• Prowadzenie i koordynacja analiz biznesowych i systemowych w powierzonych projektach

• Analiza procesów operacyjnych, formułowanie wymagań dla systemów informatycznych

• Prowadzenie dokumentacji analitycznej (w tym projektowej)

Oferujemy:

- Zatrudnienie projektowe z możliwością przedłużenia współpracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Zatrudnienie w prestiżowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 5991 razy