Programista .NET

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista NET

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA .NET

Wymagania:

• Preferowane co najmniej 2 lata pracy na stanowisku programisty .Net

• Praktyczna znajomość: C#, zasad projektowania obiektowego i notacji UML, środowiska .Net 3.5/4/4.5 (Visual Studio 2010/2012), ASP.Net, ASP.Net MVC 2/3/4, WCF, technologii AJAX, narzędzi ORM (EntityFramework, NHibernate), SQL (MS SQL Server 2008/2012), Narzędzi i bibliotek związanych ze standardem XML• Doświadczenie w nadzorowaniu zespołu programistycznego;

• Przydzielanie i odbiór zadań

• Nadzór nad jakością kodu

• Planowanie wersji i współpraca z kierownikiem projektu

Dodatkowe atuty to:

• Znajomość SQL (postgresql)

• Znajomość extJS lub jQuery

• Znajomość narzędzi raportowych np.: DevExpress, Crystal Report

Obowiązki:

• Nadzorowanie zespołu programistycznego

Oferujemy:

- Zatrudnienie projektowe z możliwością przedłużenia współpracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Zatrudnienie w prestiżowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-14
Wyświetlona: 4895 razy