Java Developer (Warszawa)

praca it: etat dla JOBS. PL / Warszawa

Tagi: Java Programista PostgreSQL Java EE Spring

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, producenta rozwiązań informatycznych i dostawcy profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego, poszukujemy:
Programista JavaL
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • projektowanie i implementacja oprogramowania w technologii Java,
  • serwis i rozwój utrzymywanych aplikacji,
  • przygotowywanie dokumentacji.

Oferta:

  • pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach (praca w Scrum, Agile),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • opieka medyczna, ubezpieczenie,
  • stabilne zatrudnienie.
    Wymagania:
  • 1 rok doświadczenia w tworzeniu komercyjnych aplikacji JEE/Spring,
  • znajomość tworzenia aplikacji webowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych (głównie PostgreSQL),
  • znajomość Spring Framework, JPA/Hibernate,
  • znajomość serwerów aplikacyjne: Tomcat, JBoss,
  • znajomość Test Driven Development,
  • znajomość narzędzia: Maven.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-12
Wyświetlona: 5248 razy