Specjalista ds. użyteczności w rozwiązaniach mobilnych

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: ux

eSKY.pl to największe internetowe biuro podróży, lider sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Obecnie działamy w 4 krajach: Polsce, Rumunii, Bułgarii i Brazylii. Zapewniamy kompleksową informację z szeroko rozumianej tematyki turystycznej. Oferujemy narzędzia do łatwej rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i ubezpieczenia podróżnego zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych
Obecnie do doświadczonego zespołu kreacji poszukujemy osoby na stanowisko

OBOWIĄZKI:
1. Projektowanie UI aplikacji mobilnych (iOS, Android) oraz strony mobilnej;
2. Wykonywanie szkiców, makiet high fidelity, user flows oraz specyfikacji funkcjonalnej;
3. Bliska współpraca z Project Ownerami i zespołem Marketingu oraz zespołem developerów;
4. Przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników;
5. Przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami;

WYMAGANIA:
1. Doświadczenie w projektowaniu dla mobile poparta portfolio;
2. Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi;
3. Zdolność do analitycznego rozwiązywania problemów projektowych i przywiązanie do detali;
4. Umiejętność szybkiego generowania, testowania i iterowania pomysłów;
5. Bardzo dobre “czucie” specyfiki mobile i bycie na bieżąco ze zmieniającymi się trendami;
6. Doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami;
7. Wiedza na temat projektowania dla różnych platform i przeglądarek;
8. Bardzo dobra znajomość Axure;
9. Dobra znajomość Google Analytics;
10. Dobra znajomość języka angielskiego;

OFERUJEMY:
• Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole realizującym ambitne projekty;
• Wynagrodzenie w przedziale od 7000-10000 zł brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia;
• Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej w zależności od preferencji;
• Perspektywy rozwoju wraz z dynamiczną ekspansją firmy na świecie;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz udział w konferencjach;
• Nieformalną atmosferę pracy opartą na partnerstwie, otwartej komunikacji i wymianie doświadczeń;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem na odpoczynek i rozrywkę (chillout room z xboxem i piłkarzykami);
• Dofinansowanie karty Multisport;
• Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
• Ubezpieczenia grupowe;
• Wolny dostęp do książek z tematyki UX oraz case studies, opracowań i analiz.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-10
Wyświetlona: 5974 razy