Asystent Działu Księgowości

praca it: etat dla TYCO ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. / Bydgoszcz

Tagi: Asystent Działu Księgowości

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Zakres obowiązków:
- świadczenie pomocy administracyjnej w Dziale Księgowości,
- przeprowadzanie kontroli formalno-rachunkowej dokumentów księgowych,
- wprowadzanie danych do systemu księgowego,
- sporządzanie zestawień i raportów,
- archiwizacja dokumentacji zgodnie z wyznaczonymi standardami.

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie średnie kierunkowe policealne lub wyższe,
- preferowane doświadczenie w pracy na stanowiskach administracji biurowej,
- zaawansowana znajomość MS Excel,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność pracy w zespole, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,
- pracę w przyjaznym zespole,
- udział w tworzeniu sukcesów firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-09
Wyświetlona: 7241 razy