Junior Java Developer with German

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: java niemiecki german

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ICT. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim, świadczącej profesjonalne usługi w zakresie IT poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Java Developer.

Opis stanowiska:
• Projektowanie oraz implementacja komponentów dla nowej platformy
• Rozwój elementów zarówno front-endowych jak i back-endowych
• Realizacja projektów na bazie lekkiej metodyki rozwoju oprogramowania
• Wykonywanie czynności projektowych w siedzibie klienta, jak również w jednym z oddziałów w Niemczech

Wymagania:
• Ukończone studia informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w branży IT
• Bardzo dobra znajomość języka Java
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zespołowej
• Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia w Niemczech

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
• Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy w Krakowie, po powrocie z Niemiec
• Zatrudnienie na umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-09
Wyświetlona: 5121 razy