Tester oprogramowania / Software Tester

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: qa tester

eSKY.pl to największe internetowe biuro podróży, lider sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Obecnie działamy w 4 krajach: Polsce, Rumunii, Bułgarii i Brazylii. Zapewniamy kompleksową informację z szeroko rozumianej tematyki turystycznej. Oferujemy narzędzia do łatwej rezerwacji biletów lotniczych, wycieczek, hoteli i ubezpieczenia podróżnego zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych
Obecnie do doświadczonego zespołu Quality Assurance poszukujemy osoby na stanowisko

OBOWIĄZKI:
• Testowanie white/black box aplikacji webowych
• Tworzenie skryptów automatyzujących testowanie
• Tworzenie aplikacji wspomagających proces testowy
• Analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań

WYMAGANIA:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• Znajomość frameworków testów automatycznych (Selenium-RC/WebDriver);
• Doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania, testami manualnymi oraz narzędziami do testowania automatycznego;
• Znajomość cyklu rozwoju oprogramowania;
• Chęć rozwoju w obszarze SQA;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Mile widziane:
• Umiejętność programowania obiektowego (Python);
• Znajomość systemu operacyjnego Linux od strony użytkownika i programisty;
• Znajomość języków skryptowych (Bash);
• Wyższe wykształcenie (kierunki techniczne: informatyka, elektronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów;
• Znajomość SQL.

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie na poziomie 4000 – 5000 zł brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia;
• Możliwość pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej – w zależności od preferencji;
• Pracę w doświadczonym zespole QA;
• Możliwość realizacji własnych pomysłów;
• Zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy w oparciu o metodyki Agile (w szczególności SCRUM oraz KANBAN);
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
• Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz udział w konferencjach;
• Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem na odpoczynek i rozrywkę (chillout room z Xboxem i piłkarzykami);
• Dofinansowanie karty Multisport;
• Dofinansowanie nauki języka angielskiego;
• Ubezpieczenia grupowe;
• Dostęp do materiałów szkoleniowych (min. Safari Books, platforma Pluralsight, własne zasoby książkowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-09
Wyświetlona: 5410 razy