Senior Android Developer

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Warszawa

Tagi: Android Developer

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania i projektowanie aplikacji dla urządzeń nowej generacji obsługujących system Android.

Wymagania: -Wykształcenie wyższe informatyczne -Biegła znajomość języka angielskiego -Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie tworzenia i wdrażania aplikacji mobilnych dla systemu Android -Znajomość zagadnień w zakresie bezpieczeństwa aplikacji (uwierzytelnianie, szyfrowanie) – Doświadczenie w zakresie UI -Znajomość metodologii Agile, a w szczególności Scrum -Umiejętność pracy pod presją czasu -Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do stale zmieniających się warunków

Mile widziane: – Znajomość innych mobilnych platform i systemów operacyjnych oraz narzędzi programistycznych (iOS i Windows Mobile) -Biegła znajomość języków obiektowych – Znajomość JSON , HTML5 , CSS, JavaScript , jQuery telefony , REST i XML / Web API

Oferta: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy w nowo tworzonym zespole Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, roczna premia, fundusz kulturalny – bilety do kina, ect) Praca w międzynarodowym środowisku – współpraca z zespołem z USA Atrakcyjne wynagrodzenie Duże ulgi podatkowe związane z przekazaniem praw autorskich

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-08
Wyświetlona: 4981 razy