Lead Java Developer

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Kraków

Tagi: Java Developer spring

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się firmy z sektora marketingu internetowego tworzącej produkty związane ze śledzeniem ruchu w Internecie – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
• Programowanie aplikacji z zastosowaniem najnowszych technologii i metodyk pracy
• Aktywny udział w projektowaniu
• Udział w procesie podejmowania decyzji technologicznych i organizacji pracy zespołu

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Java Developer
• Zaawansowana znajomość Java 7 (z uwzględnieniem Java Memory Model)
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji wielowątkowych
• Znajomość Spring (IoC, DI)
• Znajomość TDD
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Gotowość do pracy z nowymi technologiami

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Unix

Oferta:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Forma współpracy: do ustalenia
• Elastyczny czas pracy
• Cotygodniowe obiady zespołowe
• Prywatna opieka medyczna
• Możliwość rozwoju
• Praca w niekorporacyjnym i nastawionym na kreatywność środowisku
• Dla prawdziwych pasjonatów istnieje możliwość współpracy z działem Marketingu w zakresie tworzenia postów dla firmowego bloga oraz współudziału w konferencjach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-08
Wyświetlona: 5182 razy