Junior Analyst in Investment Banking

praca it: etat dla ExperisIT / Warszawa

Tagi: analityk bankowość programista

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą miały możliwość wykorzystania swojej wiedzy z zakresu IT biorąc udział w międzynarodowych projektach wykorzystujących wiodące technologie. Ponadto będą brali udział w szkoleniach na platformie inwestycyjnej Murex, służącej min. do obrotu i zarządzania ryzykiem.
Do aplikowania zapraszamy również osoby posiadające doświadczenie akademickie, które chcą się rozwijać w jednej z podanych technologii: Java, SQL, XML

Wymagania
• Wykształcenie wyższe (lub obrona pracy w przeciągu 1 roku) – kierunki informatyka i/lub finansowe, preferowane połączenie IT + ekonomia/finanse
• Wiedza techniczna w zakresie:
• Dobra znajomość przynajmniej jednej z technologii Java, SQL, XML
• Znajomość podstaw silników baz danych (Oracle lub Sybase lub MS SQL)
• Dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie w zakresie:
• instrumenty finansowe rynku kapitałowego

Oferta:

• Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji,
• Możliwość rozwoju w nowo utworzonym zespole
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
• Bogaty pakiet socjalny
• Gwarantowana premia roczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-08
Wyświetlona: 5176 razy