koder HTML / CSS / PHP

zlecenia it dla Krauz / cały kraj - zdalna

Zadania:

  • sprawne i dokładnie przetwarzanie na kod powierzanych projektów graficznych i mechanizmów (wytycznych tychże)
  • Rozwijanie / modyfikacja istniejących szablonów witryn (zwłaszcza w obszarze interfejsu)

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w ‘składzie’ projektów komercyjnych (poparte wskazaniami prac)
  • znajomość AJAX;
  • znajomość CSS/CSS2
  • znajomość (doświadczenie w pracy) Adobe PS
  • wysoka jakość własnego środowiska pracy i dokładność (odwzorowania) tworzonych interfejsów.
  • umiejętność współpracy zdalnej z innymi programistami php
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz proponowania własnych rozwiązań.

Dodatkowe plusy:

  • znajomość MySQL
  • dbałość w obszarze dopasowania się do standardów
  • znajomość SEO
  • doświadczenia w pracy w środowiskach frameworków Symfony, Zend

Oferujemy:

  • stabilną ilość zleceń
  • atrakcyjne stawki (doceniamy sprawność warsztatową)
  • uczestnictwo w ciekawych projektach i pracę przy nowoczesnych graficznie interfejsach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-07
Wyświetlona: 3229 razy