Java Application Architect/Warszawa

praca it: etat dla ExperisIT / Warszawa

Tagi: Java Application Architect

Java Application Architect
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 775480

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska „Java Application Architect”
Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą współpracować ściśle z zespołem Architektów odpowiedzialnych za projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań SOA middleware.

Obowiązki:
• Pełnienie kluczowej roli technicznej w zespole „Web Services”, współpracującego ściśle z zespołem „Enterprise Architecture” odpowiedzialnym za stworzenie oraz rozwijanie usług webowych umożliwiających zbieranie danych z różnych źródeł, porządkowanie ich i udostępnianie do użytku klientom końcowym,
• Projektowanie i rozwijanie komponentów wielokrotnego użytku usług webowych i procesów implementacji w całym przedsiębiorstwie,
• Nadzór nad prawidłowym działaniem wybranych komponentów usług webowych,
• Rozumienie zależności zachodzących pomiędzy usługami webowymi a np. Business Intelligence,
• Dbanie o to aby wdrażane rozwiązania usług webowych były kompatybilne z już istniejącymi
• Współpraca z działami biznesowymi w celu ustalenia najlepszych rozwiązań wspomagających realizację ich zadań.

Wymagania:
• Minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku JAVA Developer
• Minimum 3-letnie doświadczenie w:
- implementacji usług webowych przy użyciu JAVA
- pracy z XML , XQuery , XPath i XSLT
- programowaniu w SQL
- pracy z SVN/Git i Maven
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w:
- używaniu skryptów UNIX (ksh) i SQL – Oracle,
- pracy z Tomcat, Jenkins & Apache Axis2,
- używaniu Apache Synapse (ESB) lub innych technologii z zakresu Message Oriented Middleware,
- używaniu HTML5/CSS3/JavaScript [jQuery] and AJAX,
- stosowaniu BPM (z użyciem technologii takich jak np. WSO2, JBoss, IBM BPM, Oracle, Tibco, Talend, etc.)

Oferta:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy w nowo tworzonym zespole
• bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, możliwość otrzymania premii, fundusz kulturalny – bilety do kina, ect)
• praca w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-06
Wyświetlona: 5202 razy