Junior Java Developer with German

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: java german programowanie developer niemeicki

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Projektowanie oraz implementacja komponentów zarówno front-endowych jak i back-endowych
• Realizacja projektów na bazie lekkiej metodyki rozwoju oprogramowania
• Wykonywanie czynności projektowych w siedzibie klienta, jak również w jednym z oddziałów w Niemczech

Wymagania:
• Ukończone studia informatyczne lub pokrewne
• Umiejętność programowania w języku Java
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca efektywną komunikację w zespole
• Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia w Niemczech
• Mile widziane doświadczenie z zakresu rozwoju aplikacji webowych oraz komponentów SOA

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
• Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy w Krakowie, po powrocie z Niemiec
• Zatrudnienie na umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-30
Wyświetlona: 5286 razy