Stażysta w dziale IT

praca it: etat dla Cyclad / Gliwice

Tagi: stażysta

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Obsługa 2 linii wsparcia (wsparcie przy zarządzaniu uprawnieniami)
• Wykonywanie notatek
• Recenzowanie zarządzeń
• Transfer wiedzy pomiędzy 2 linią a 1 linią wsparcia

Wymagania:
• Znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
• Ogólna znajomość środowiska Windows
• Status studenta lub absolwenta studiów Informatycznych
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-23
Wyświetlona: 6155 razy