IT Account Manager

praca it: etat dla Horizon New Media / Warszawa

Tagi: account manager IT

Agencja reklamowa z Warszawy pilnie poszukuje osoby na stanowisko IT Account Manager.

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i ich bieżąca obsługa w zakresie rozwiązań informatycznych
• Budowanie relacji biznesowych z Klientami
• Prowadzenie i nadzór nad Klientami firmy – dobór rozwiązań dla Klientów, doradztwo oraz nadzór nad realizacją projektu
• Sporządzanie raportów oraz udział w spotkaniach działu sprzedaży
• Koordynacja i przygotowywanie ofert, prezentacja oraz negocjacja warunków współpracy

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość technologii i rynku IT (warunek konieczny)
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi w agencji interaktywnej, wiedza na temat:
- metodologii prowadzenia projektów,
- harmonogramowania i wyceny,
- analizy wymagań i tworzenia projektów funkcjonalnych
• Szeroka znajomość rynku internetowego (firm, produktów, modeli biznesowych, technologii, itd.)
• Wiedza z zakresu marketingu internetowego
• Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem biurowym oraz wspierającym prowadzenie projektów (np. MS Project)
• Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na biegłą komunikację w mowie i piśmie
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem
• Duże zdolności interpersonalne i negocjacyjne
• Samodzielność i otwartość
• Umiejętność analizy wymagań Klienta
• Dodatkowym atutem będą umiejętności prezentacyjne oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem

Oferujemy:
• Odpowiedzialne stanowisko w dużej agencji reklamowej
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole specjalistów
• Możliwość rozwoju poprzez branie udziału w ciekawych, interdyscyplinarnych projektach
• Wynagrodzenie stałe + prowizja

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-14
Wyświetlona: 6055 razy