Programista .NET

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: NET HTML CSS AJAX Oracle 11g

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Rozwój istniejącej globalnej aplikacji w technologii .NET
• Zapewnianie wsparcia dostarczonych aplikacji i nadzór nad ich sprawnym działaniem
• Raportowanie do Managera Projektu

Wymagania:
• Doświadczenie w technologii .NET, w szczególności z ASP.NET, C #, VB.NET
• Doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi (HTML / CSS / AJAX / JavaScript)
• Biegłość w pisaniu zapytań SQL
• Znajomość bazy Oracle 11g
• Umiejętność pisania skryptów w CMD
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe informatyczne

Mile widziana znajomość:
• DevExpress
IIS 7 administracja/konfiguracja
XEN
• Windows 2008 R2

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym i dynamicznym otoczeniu
• Duże możliwości rozwoju
• Elastyczne formy współpracy
• Pakiet Benefit Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-14
Wyświetlona: 4984 razy