Młodszy programista PHP ! Gdańsk ! Atrakcyjne warunki !

praca it: etat dla Jobhouse / Gdańsk

Tagi: PHP 5 OOP SQL Programista MySQL

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA

Wymagania:

- Znajomość PHP 5 (OOP)
- Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i języka SQL
- Umiejętność samodzielnej pracy
- rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Obowiązki:

- Tworzenie i rozwijanie aplikacji inter/intra-netowych,
- Tworzenie i rozwijanie wewnętrznych systemów tworzonych na potrzeby firmy

Oferujemy:

- Pracę w otoczeniu młodych, sympatycznych osób.
- Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie na poziomie 2000- 6000 zł brutto na początek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-11
Wyświetlona: 5813 razy