Programista PHP

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: php poznań magento developer programista

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko: Programista PHP

Miejsce pracy: Poznań, Jeżyce
Inne wakaty: Frontend Developer, UX Designer
Preferowana forma współpracy: rozliczenie firma-firma/umowa o pracę/inne
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz do 3 miesięcy.
Klient: dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna z sektora nowych mediów.

OBOWIĄZKI:
kodowanie serwisów internetowych, systemów e-commerce oraz aplikacji dedykowanych,
udział w rozbudowie firmowych produktów.

WYMAGANIA:
oop, php5, mysql, mvc, xml, json, ajax,
znajomość przynajmniej jednego framework’a (kohana, zend, symfony, cake itp. ),
minimum rok doświadczenia w kodowaniu popartego konkretnymi projektami.
umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Możliwy jest także brak doświadczenia komercyjnego u osób uczących się.

OFERTA:
owoczesne stanowisko pracy,
praca w młodym zespole, wśrod ludzi z pasją,
możliwość dodatkowego rozwoju zawodowego (szkolenia i kursy)
możliwość częściowej pracy zdalnej, wymiennej na pracę w biurze w elastycznych godzinach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-09
Wyświetlona: 5224 razy