Młodszy Programista Wordpress

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Tagi: Młodszy Programista Wordpress

Unia Interactive poszukuje “Młodszego Programisty Wordpress”

Opis stanowiska:
Poszukujemy Młodszego Programisty Wordpress do biura w Warszawie.
Chętnie zatrudnimy studentów kierunków związanych z IT. Możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin, w układzie dostosowanym do rozkładu zajęć.

Od kandydatów oczekujemy:
- podstawowej znajomości języka PHP,
- podstawowej znajomości systemów relacyjnych baz danych SQL,
- podstawowej znajomości technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
- umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów,
- znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej,
- umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i poznawania nowych narzędzi,
- zdolności interpersonalnych, umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, -umiejętności zarządzania czasem.

Mile widziane:
- praktyczna znajomość dowolnego Frameworka bądź CMSa PHP
- praktyczna znajomość Wordpress, Kohana, MySQL, jQuery

Oferujemy:
- pracę w przyjaznej atmosferze oraz z młodym i dynamicznym zespole,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- udział w ciekawych projektach,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji technicznych,
- elastyczny czas prac.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-09
Wyświetlona: 5161 razy