Programista .NET

praca it: etat dla FIT SPECIALIST RECRUITMENT Sp. J. / Wrocław

Tagi: Programista NET

Dla naszego klienta integratora rozwiązań informatycznych poszukujemy programisty .NET do Wrocławia:

Zakres obowiązków
Współpraca z analitykami i architektami przy projektowaniu aplikacji, proponowanie własnych rozwiązań;
Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań;
Implementacja i wdrażanie aplikacji;
Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Oczekiwania
Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub techniczne, najlepiej informatyczne;
Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania webowego z wykorzystaniem C#;
Znajomość HTML/XHTML, CSS, Java Script, XML, AJAX, ASP.NET MVC;
Umiejętności pracy z bazami danych MS Server SQL (projektowanie struktur baz danych, SQL, TSQL);
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją;
Umiejętność pracy w zespole;
Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności z różnych zakresów.
Dodatkowymi atutami będą:
Doświadczenie w pracy z platformą Microsoft Sharepoint;
Doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne: Windows Mobile;
Doświadczenie z pracą z systemami kontroli wersji (np. GIT).

Oferujemy
Interesującą i samodzielną pracę w ciągle rozwijającej się firmie;
Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
Realizację projektów dla dużych klientów biznesowych oraz z sektora publicznego;
Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami;
Profesjonalne szkolenia;
Pracę w miłej atmosferze;
Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej;
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-07
Wyświetlona: 4626 razy