Lider Zespołu Programistycznego

praca it: etat dla O&S Computer Soft Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Team Lider Java Enterprise Architect Eclipse

Poszukujemy specjalistę na stanowisko Lidera Zespołu Programistycznego:

OFERUJEMY:
- elastyczne formy zatrudnienia; stabilność zatrudnienia
- propozycja wynagrodzenia – od 8 000,00 brutto
- realizację projektów zaawansowanych technologicznie, ambitnych i rozwijających

WYMAGANIA:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistycznym
- praktyczna znajomość technologii wykorzystywanych w procesie produkcji oprogramowania:
• język programowania – Java
• frameworki: Eclipse RCP, PrimeFaces, RichFaces, Hibernate
JSF,EJB 3.0, JPA, JRabbit
• narzędzia: Eclipse, Maven, SVN, Enterprise Architect, UML
• serwery aplikacji: JBoss
• bazy danych: MySql, MsSql, Oracle
• metodyki wytwarzania oprogramowania – Agile

ZAKRES ZADAŃ:
- koordynowanie prac zespołu programistycznego
- nadzór nad realizacją projektów informatycznych
(produkcja i rozwój rozbudowanych aplikacji desktopowych i webowych)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-07
Wyświetlona: 5702 razy