Business Analyst- Oracle EBS

praca it: etat dla Jobfinder / Kraków

Tagi: Oracle analityk

Dla Naszego Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref: WAK14ASOHB
Obowiązki :

• Praca w jednym z 3 departamentów (Zarządzania łańcuchem dostaw, Zarządzania zamówieniami, Zarządzania finansami)
• Utrzymanie aplikacji systemowych,
• Weryfikacja funkcjonalności systemów Oracle EBS ( E- business suite)
• Przeprowadzanie szkoleń dla członków zespołu,
• Prowadzenie sesji analitycznych w oparciu o współpracę z użytkownikami biznesowymi i developerami,
• Zbieranie i definiowanie nietechnicznych wymagań biznesowych użytkowników,
• Prowadzenie analizy zgodnie z wytycznymi Oracle 11i/ R 12,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Minimum 2-letnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy w Shared Service Center
• Dobra znajomość funkcjonalności oraz konfiguracji aplikacji Oracle,
• Doświadczenie w pracy z modułami Aplikacji Oracle EBS , powiązanymi z jednym z następujących modułów :
 Finansowym ( GL, AP, AR, CM, IExp, GIS)
 Łańcuchem dostaw (jak: zarządzanie magazynem, zaawansowane planowanie łańcucha dostaw),
 Zamówień (jak: Telesprzedaż, Proces realizacji wysyłki)
• Płynna znajomość języka angielskiego,
• Dyspozycyjność do podróżowania w wymiarze 25 % czasu pracy,
Oferujemy:

• Praca przy interesujących , ambitnych projektach w międzynarodowych strukturach,
• Szkolenia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i pakiet świadczeń socjalnych,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-04
Wyświetlona: 5706 razy