Konsultant/ Programista Microsoft Dynamics AX

zlecenia it dla ITFS sp. z o.o / Warszawa

Tagi: MS Dynamics AX ERP

Opis stanowiska pracy

www.itfs.pl

Szukasz innego stanowiska? Zapraszamy na itfs.pl/aplikuj

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Jeżeli chciałbyś pracować, jako niezależny kontraktor w innych miastach Polski lub wyjechać za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT/ PROGRAMISTA MICROSOFT DYNAMICS AX

Poszukujemy Konsultantów posiadających min. dwuletnie doświadczenie w projektach związanych z systemami ERP i znających środowisko Microsoft Dynamics AX. Zależy nam na osobach potrafiących połączyć wiedzę z zakresu programowania z wymaganiami biznesu i funkcjonalności. Ważnym atutem na stanowisku będzie komunikatywność oraz profesjonalizm w kontakcie z klientem, a także umiejętność kierowania zespołem. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie zróżnicowanego doświadczenia w ciekawym projekcie informatycznym. Ze względu na krótki okres trwania kontraktu proponujemy Kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie. W przypadku kandydatów z poza Trójmiasta, zapewniamy pomoc w kwestiach związanych z relokacją.

Opis stanowiska:

Podstawowe informacje:

- Miejsce pracy: Warszawa

- Termin rozpoczęcia: 02/04/2014

- Przedział wynagrodzenia: 6.000- 13.000 zł/ msc (uzależnione od doświadczenia, przy kontrakcie podnosimy stawki)

- Liczba wakatów: 1

- Tryb pracy: Cały etat

- Czas trwania: 4 miesiące ( kwestia przedłużenia do indywidualnego ustalenia)

- Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do indywidualnego ustalenia)

Zakres zadań na stanowisku:

- wdrażanie nowych modułów i funkcjonalności w aplikacji w celu rozwoju i utrzymania systemu ERP,

- analiza wykonalności zgłaszanych pomysłów i wymagań funkcjonalnych,

- administracja bazą danych systemu (wdrażanie bieżących zmian w funkcjonalności systemu, planowanie backupów systemu),

- specyfikacja, zlecaie i odbiór prac realizowanych przez firmy zewnętrzne,

- projektowanie i testowanie aplikacji oraz uzgadnianie zasad funkcjonowania aplikacji z biznesem,

- raportowanie stanu prac przy projekcie oraz tworzenie zasad projektowanie i implementacji,

- kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,

- dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań.

Oferujemy:

- udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- pomoc w kwestiach związanych z relokacją do Trójmiasta,

- doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej,

- przejrzyste warunki współpracy, możliwość realizacji kolejnych ciekawych projektów z ITFS.

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami ERP,

- doświadczenie i znajomość środowiska MS Dynamics AX,

- znajomość środowisk MS Windows Server oraz MS SQL Server,

- wykształcenie wyższe techniczne, (informatyczne lub pokrewne)

- znajomość języków programowania C#, C++,

- znajomość notacji UML oraz narzędzi klasy CASE,

- umiejętność analizy i dokumentacji wymagań funkcjonalnych

- doświadczenie w projektowaniu architektury rozwiązań w systemach ERP,

- znajomość języka angielskiego, w stopniu min. komunikatywnym

- umiejętność negocjacji oraz pracy nad kilkoma projektami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-04
Wyświetlona: 5393 razy