Corporate IT Specialist

praca it: etat dla Marta Kulesza / Warszawa

Tagi: IT

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)/ Certyfikaty IT
• biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (mówioną oraz pisaną)
• gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym (24/7)
• biegła znajomość systemów operacyjnych i pakietów aplikacji MS
• minimum rok doświadczenia w pracy związanej z udzielaniem wsparcia technicznego
• komunikatywność
Zakres obowiązków:
• pierwsza linia wsparcia technicznego dla pracowników korporacji i użytkowników zewnętrznych
• monitorowanie systemów korporacji
• przeprowadzanie okresowych przeglądów kontrolnych systemu
• przestrzeganie określonych procedur

Oferujemy:
• szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom
w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
• dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
• pracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-03
Wyświetlona: 5262 razy