Senior IT Project Manager/Scrum Master

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: Scrum Agile JIRA

Dla naszego Klienta, polskiego oddziału brytyjskiej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

- koordynacja realizacji projektów informatycznych w celu dotrzymania założonych terminów
- koordynacja wdrażania produktów z działem monitoringu i testów (produkcja, zamrożenie kodu, testy, poprawki, live, monitoring)
- analiza możliwości osiągania założonych celów i określanie priorytetów
- tworzenie i kontrola planu pracy w ramach projektu
- delegowanie i egzekwowanie zadań w celu realizacji projektów
- konsultacje z Administratorem Sieci co do wymogów zaplecza serwerowego dla projektów
- konsultacje z Administratorem Sieci co do systemów backup’ów (kodu, baz danych i fail-over) dla projektów
- konsultacje z Administratorem Sieci oraz działem monitoringu co do po-wdrożeniowego automatycznego monitorowania projektu
- ścisła współpraca z programistami, administratorem, zespołem monitoringu i testów oraz biurem w Wielkiej Brytanii (uzgadnianie terminów, harmonogramu prac i innych szczegółów)
- raportowanie statusu koordynowanych działań

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (informatyczne)
- minimum 2 lata doświadczenia związanego z zarządzaniem zespołem podczas realizacji projektów IT
- bardzo dobra znajomość Agile
- znajomość systemu zarządzania JIRA
- znajomość platformy WordPress od strony edytora
- umiejętność efektywnego zarządzania projektem
- umiejętność egzekwowania wyznaczonych celów i zadań
- znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektem (Mantis, JIRA, Gantt, Track, czy tez podobne)
- umiejętności przywódcze
- komunikatywność
- zdolności organizacyjne, sumienność, staranność, dokładność
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikacje
- bardzo mile widziane zainteresowanie różnymi dziedzinami sportu – europejska piłka nożna, tenis, wyścigi konne

Oferujemy:

- nieszablonowe zadania i ciekawe różnorodne projekty na najwyższym, światowym poziomie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Barbara Rodziewicz edge recruitment z siedzibą w Krakowie, ul. Radosna 3/2 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 6274 razy