Junior C# Developer

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Warszawa

Tagi: NET programista C# silverlight wpf

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego banku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• Projektowanie i programowanie aplikacji bankowych
• Analiza wyników i raportowanie rezultatów oraz analiza systemowa
• Sporządzanie dokumentacji technicznej aplikacji i baz danych
• Tworzenie i przeprowadzanie testów automatycznych
• Incident management

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie programistyczne w C#
• Znajomość Silverlight
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Wielozadaniowość

Oferta:
• Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
• Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
• Bogaty pakiet bonusowy
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 5293 razy