Java Developer

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: java JavaScript C# Net

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branzy IT o globalnym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Java Developera.

Zakres obowiązków:

- Projektowanie i implementacja oprogramowania dla aplikacji desktopowych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Informatyka)

- Bardzo dobra znajomość Java

- Dobra znajomość C#/.NET

- Dobra znajomosc HTML, Javascript, CSS (Web 2.0)

- Minimum dobra znajomość j. angielskiego

- Otwartość i komunikatywność

- Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

- Znajomość baz danych Oracle, Teradata

- Znajomość Web Services

- Doświadczenie w pracy z GWT oraz Vaadin

- Umiejętność pracy zespołowej, otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Pracę w doświadczonym i energicznym zespole

- Elastyczny czas pracy

- Pakiet socjalny

- Szkolenia oraz możliwość nauki języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-01
Wyświetlona: 4668 razy