Programista PHP

praca it: etat dla Grupa VSC / Wrocław

Tagi: Programista PHP MySQL

Opis stanowiska pracy

Grupa VSC od 15 lat specjalizuje się w usługach z zakresu marketingu relacji. Prowadzimy programy lojalnościowe, badania mystery shopping, Polski Program Jakości Obsługi oraz platformę jakoscobslugi.pl. Liczne nagrody: Diament Forbes 2013, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012, plasują nas na pozycji lidera w branży.

Naszymi klientami są największe światowe marki, m.in. Acer, Amica, BP, Biedronka, BenQ, Bosch, Castorama, Danone, Deichmann, GfK Polonia, Grupa Żywiec, Heineken, ING Bank Śląski, Kaufland, Mapei, Mastercook, Neonet, Open Finance, PKO BP, Siemens, Smyk, Żabka. Więcej informacji:www.secretclient.com

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do nowej siedziby w Sky Tower osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania

Oczekujemy:

Bardzo dobrej, popartej praktyką znajomości PHP5;
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o Zend Framework (ewentualnie inny framework MVC);
Biegłej znajomości SQL, umiejętności efektywnej pracy z relacyjnymi bazami danych;
Praktycznej znajomości HTML, Javascript, AJAX, CSS;
Co najmniej dwuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, w stabilnej firmie, wolne weekendy;
pracę w młodym i dynamicznym zespole, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy;
współpracę z doświadczonymi programistami, projektantami i grafikami;
udział w oryginalnych projektach, realizowanych dla największych marek;
możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i awansu.

Poszukujemy osób, które:

są samodzielne i kreatywne w rozwiązywaniu postawionych zadań;
potrafią pracować zespołowo;
posiadają zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia.

Dodatkowymi atutami będą:

Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Subversion/SVN
znajomość innych (oprócz PHP) języków programowania
znajomość infrastruktury sieciowej

Prezentacja firmy

Grupa VSC od 1998 roku ściśle specjalizuje się w marketingu relacji. Ukoronowanie kilkunastu lat doświadczeń stanowi oferta obejmująca III obszary: badania Mystery Shopping pod własną marką SecretClient®, Polski Program Jakość Obsługi i Programy Lojalnościowe.

Strona www dla Tajemniczych Klientów: www.audyty.secretclient.com

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-28
Wyświetlona: 4711 razy