Programista PHP Warszawa, Łódź

praca it: etat dla 3e Internet Software House / Cała Polska

Tagi: Programista php web

W 3e Internet Software House od kilkunastu lat zajmujemy się tworzeniem dedykowanych aplikacji internetowych i intranetowych, aplikacji desktopowych, mobilnych oraz innych szytych na miarę rozwiązań IT. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (11/12 w teście Joela, metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista PHP (Warszawa, Łódź)

Wymagania:
• około roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych
• znajomość zasad programowania obiektowego
• bardzo dobra znajomość języków PHP (frameworki)
• dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery),
• doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL lub PostgreSQL)
• umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane (nie wymagane):
• optymalizacja zapytań SQL
• znajomość języka Java
• znajomość bazy danych Oracle
• znajomość narzędzi do wersjonowania kodu
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych
• znajomość frameworka Yii

Zakres obowiązków:
• projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów
• opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
• diagnostyka błędów

Oferujemy:
• rozwój zawodowy w technologiach Yii, Oracle oraz Java
• pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie lub Łodzi
• udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (logistyka, finanse, ubezpieczenia, web)
• pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
• metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
• przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
• stałą pracę w stabilnej firmie
• bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
• pokrycie części kosztów zajęć sportowych
• atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
• elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-27
Wyświetlona: 4684 razy