Programista PHP / PHP Developer

praca it: etat dla Grupa OXM / Kraków

Tagi: Programista PHP CSS JavaScript iQuery

Do naszego zespołu (Grupa OXM) poszukujemy Programisty PHP z następującymi umiejętnościami:
- znajomość PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript + jQuery,
- znajomość zasad programowania obiektowego w PHP5,
- znajomość biblioteki SMARTY,
- znajomość bazy danych MySQL, relacji i języka SQL

Nie wymagamy doświadczenia w firmach softwarowych i jesteśmy otwarci na absolwentów kierunków niekoniecznie związanych z IT – interesują nas tylko Twoje umiejętności (a bardziej nawet od umiejętności – zdolność przyswajania wiedzy).

Mile widziane:
- konfiguracja serwera Apache + nginx,
- znajomość Magento,
- znajomość poleceń systemu Linux,
- samodzielność i poczucie humoru

Zadania:
- tworzenie sklepów i stron internetowych,
- tworzenie systemów B2B, B2C, C2C,
- opieka techniczna nad stronami i sklepami internetowymi.

Wybranej osobie zaoferujemy:
- Pracę w przyjaznym i zgranym zespole,
- Interesującą, pełną wyzwań pracę wśród ludzi, którzy kochają to co robią
- Miłą i przyjazną atmosferę
- Motywacyjne wynagrodzenie
- Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, studia)

Praca na pełny etat w siedzibie naszej firmy w Wieliczce k/Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-26
Wyświetlona: 5285 razy