Senior Account Consultant

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Account consultant

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

W chwili obecnej, w związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy pracownika, który dołączy do Działu Sprzedaży.

Opis stanowiska:
• Poszukiwanie nowych Klientów
• Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Koordynacja procesów rekrutacyjnych
• Przeprowadzanie analizy rynku
• Obserwowanie działań konkurencji
• Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji firmy Cyclad
• Promowanie firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym związanym ze sprzedażą usług rekrutacyjnych oraz outsourcingu kadr IT
• Doskonałe zdolności handlowe i negocjacyjne
• Wysoka samodyscyplina, determinacja, kreatywnośd i entuzjazm w działaniu
• Umiejętnośd pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomośd języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Ciekawą, pełną wyzwao pracę w młodym i dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym, w firmie o płaskiej hierarchii
• Dużą swobodę działania
• Perspektywę rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym system premiowym
• Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
• Uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-26
Wyświetlona: 5644 razy