Programista PLC, Belgia, Wilrijk

praca it: etat dla Weegree.Com Sp. z o.o. / Belgia

Tagi: Programista PLC Belgia

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży IT. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista PLC
Nr. ref: AP/03/14

Miejsce pracy: Wilrijk

Opis stanowiska:

- Tworzenie aplikacji/ standardów dla sterowników przemysłowych.
- Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),
- Wdrażanie oraz testowanie dostarczanych rozwiązań / aplikacji.
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań / aplikacji.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe.
- Dobra znajomość/doświadczenie lub wykształcenie w zakresie programowania Siemens S7.
- Doświadczenie lub znajomość innego systemu PLC lub DSC będzie dodatkowym atutem.
- Dobra znajomość programowania SCADA. Doświadczenie WinCC oraz doświadczenie z innym systemem SCADA będzie dodatkowym atutem.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowych języków będzie atutem).
- Wiedza w zakresie elektryczności, mechaniki, pneumatyki i hydrauliki maszyn, dla których tworzone będą sterowniki, będzie dodatkowym atutem.
- Umiejętność samodzielnej pracy, jak i pracy w grupie.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracę w międzynarodowej firmie pełną ciekawych wyzwań.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
- Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
- Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-21
Wyświetlona: 3983 razy