Automatyk Utrzymania Ruchu

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Poznań

Tagi: automatyk mechanik inżynier

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi techniczne dla przemysłu samochodowego, poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:
Automatyk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Poznań/ Swarzędz
Obowiązki:
- wykonywanie prac bieżących i długoterminowych w celu utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych
- współpraca przy usprawnianiu linii produkcyjnej
- przeprowadzanie remontów i przeglądów okresowych maszyn i urządzeń
- kontrola eksploatacji urządzeń
- wsparcie zespołu mechaników
- wykrywanie, diagnozowanie i usuwanie awarii
- optymalizacja pracy urządzeń
- obsługa i programowanie sterowników Siemens S7-300, 400 oraz robotów Kuka

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektromechanika, automatyka)
- minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- odpowiedzialności
- umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

Mile widziana:
- znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w międzynarodowym koncernie.
- stabilne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-17
Wyświetlona: 5437 razy