Specjalista ds. Testów Automatycznych i Wydajnościowych

praca it: etat dla CYCLAD SP. Z O.O. / Warszawa

Tagi: testy wydajnościowe automatyzacja RFT RPT

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Udział w projektowaniu i pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
• Wykonywanie testów manualnych i automatycznych
• Przygotowywanie środowiska testowego
• Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
• Weryfikowanie jakości oprogramowania
• Analizowanie i raportowanie wyników testów
• Współpraca z analitykami i programistami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny)
• Co najmniej 3 letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych
• Doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów i zarządzania zgłoszeniami, np. JIRA, TestLink, RFT (IBM)
• Doświadczenie w używaniu narzędzi do testów wydajnościowych, np. RPT (IBM), JMeter, SoapUl, Gatling
• Doświadczenie w programowaniu w językach .NET, Java będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-14
Wyświetlona: 5173 razy