Inżynier Jakości Oprogramowania

zlecenia it dla Geo-Com / Warszawa

Tagi: Node js Javascript Quality Mocha Tester

1. Need a job? We need you!

2. Stanowisko: Inżynier Jakości Oprogramowania

3. Wymagania:

|- Znajomość JavaScript |- Zagadnienia programowania asynchronicznego, w tym: mechanizm callback, setTimeout |- Umiejętność korzystania z Promises/A (.then()) |- Znajomoć języków ludzkich: |—— Polski – do komunikacji w zespole |—— Biegły angielski techniczny w piśmie – do czytania kodu i dokumentacji API i tworzenia opisów poszczególnych testów |- Znajomość framework’ów i bibliotek: |—— Mocha |—— Node.js assert lub inna ekwiwalentna biblioteka |—— Underscore.js

4. Zakres obowiązków:

|- Tworzenie testów jednostkowych kodu w Node.js i testów integracyjnych |- Weryfikacja na bieżąco zgodności dokumentacji API ze stanem faktycznym w procesie testowania |- Utrzymywanie jakości kodu (Quality Assurance) przez zgłaszanie i ew. poprawianie błędów

5. Oferujemy:

|- Spokojne, kameralne biuro w sielskiej okolicy (z redundantnym dojazdem komunikacją miejską) lub, alternatywnie, pracę zdalną |- Nowoczesny, czysty kod w architekturze SOA z jasnym podziałem na usługi i obiekty biznesowe |- Nie zawiera polsko-angielskich potworków typu getPozycjaMain |- Jasno napisaną dokumentację wewnętrznych API |- Pracę z czystym, serwerowym JS bez historycznego bagażu i kompatybilności wstecznej z przeglądarkami (wszystko na V8) |- Wykorzystanie ciekawych narzędzi programistycznych i najnowszych technik tworzenia oprogramowania |- Nacisk położony na jakość kodu, a nie jego ilość – doceniane własne rozwiązania automatyzujące generację i przeprowadzanie testów |- Miejsce pracy przyjazne GNU/Linuksowi!

QXBsaWt1aiBqdcW8IGR6acWbISBXecWbbGlqIHN3b2plIENWIC0gcHJhY2FAZ2VvLWNvbS5wbA0KDQo=

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-14
Wyświetlona: 5186 razy