Młodszy/ Starszy UI Developer

praca it: etat dla New-Invest / Katowice

Tagi: UI php html5 javascript Katowice śląskie

Międzynarodowy Marketing Software specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań z obszaru digital marketingu, e-commerce czy workflow , ze względu na liczne projekty poszukuje do nowo powstałego zespołu UI Developerów

Zakres obowiązków:

· tworzenie i rozwijanie interfejsu użytkownika,
· tworzenie dokumentacji technicznej,
· współpraca z zespołem programistów oraz inżynierów testowych

Wymagania:

· minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika,
· znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
· mile widziana znajomość PHP,
· wykształcenie wyższe,
· znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej bardzo dobrym

Oferujemy:

· możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy,
· atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
· komfortowe warunki pracy,
· prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-13
Wyświetlona: 5374 razy